İnsan Kaynakları

BŞL BİJON, çalışanları ile ortak hedef doğrultusunda hareket etmeyi amaçlayan, personeline sosyal ve iş güvenliği konusunda en uygun şartlarda çalışma ortamı sunmaktadır. Çalışan performansına göre ücretlendirme, kabiliyetlerine göre kariyer ve sorumluluklarını arttıran yapısı ile gelişmeye açık, dinamik bir insan kaynakları politikası yürütmektedir.

İşe alımlarda herkese eşit fırsat tanımak, şirkete bağlılık gösterecek ve işbirliği sağlayacak, BŞL BİJON' u geleceğe taşıyacak etkin insan kaynaklarını istihdam etmek temel ilkemizdir. Bu nedenle; çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak adaylar arasından seçeriz. Şirketimizde staj yapmış öğrencilerimiz de potansiyel adaylarımızdır.

BŞL BİJON’ da göreve başlayan personele oryantasyon eğitimi verilmesi işe alım sürecinin bir parçasıdır. Oryantasyon eğitiminin hedefleri; işletmemizin genel iş akışını, kurum kültürü ve yönetim sistemlerini anlatmak ve iş güvenliği ile ilgili konularda bilgilendirmek, adaptasyon sürecini hızlandırıp işe uyumunu sağlayarak işgücü devir oranını azaltmaktır.

İş başvurularınız için, fabrikamızda şahsen form doldurabilir yada özgeçmişinizi insankaynakalari@beselbijon.com.tr adresine gönderebilirsiniz.