Başkanın Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

BŞL BİJON 1979 yılında Aksaray ilinde kurulmuş olup, 2014 yılında yeni Yönetim anlayışı ile sürekli ilerleme bilinciyle teknolojik altyapısı ile bir dünya markası olmuştur. Yurtiçi pazarda lider olan Firmamız, bugün başta Amerika, Almanya, İspanya, İtalya olmak üzere toplamda 36 ülkeye ihracat yapmaktadır. Katma değerli ve sürdürülebilir büyümenin ancak farkındalık yaratarak mümkün olduğunun bilincinde çalışmalarımıza yön vermekteyiz. Bu bağlamda endüstri standartlarını yeniden şekillendirecek, daha verimli ve sürdürülebilir teknolojiler üzerinde çalışıyoruz.

Başarımızı, daima dürüst iş yapmaya, iç ve dış müşterilerimize ve ortaklarımıza verdiğimiz sözlerimizi tutmaya, katılımcı yönetime, planlı, verimli ve etkin çalışmaya borçluyuz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, en iyiyi yapmak, en iyi olmak birinci hedefimizdir. Bu anlamda Firmamız yaratıcılık ve yenilikçiliği teşvik eden ortamı hazırlar, iş yapma tarzı ve uyguladığı modern yönetim teknikleriyle, katılımcı, adil ve demokratik bir yöntem biçimiyle Ülkemizin örnek kuruluşu olmayı amaçlamaktadır.

Attığımız her adım, Ülkemize karşı duyduğumuz sorumluluklarımız kapsamında YÖNETİM FELSEFEMİZİN ANA UNSURUDUR.

Yönetim Kurulu Başkanı

Mehmet Ali UNAT