Hakkımızda

Bşl Bijon 1979 yılında Aksaray ilinde kurulmuş olup, 7000 m2’si kapalı olmak üzere, toplamda 22.000 m2 alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Kuruluşunda yıllık 1 milyon adet bijon ve 1 milyon adet somun üretimi yapılmakta iken, günümüzde yıllık 5 milyon adet bijon ve somun üretimi kapasitesine ulaşmıştır.

Dünyanın önde gelen bijon ve somun üreticilerinden biri olan firmamız kaliteli hammadde çeşitliliği, deneyimli personelleri, geniş hammadde kabul ve hazırlama alanlarıyla yüksek kapasitede ve kalitede üretim yapmaktadır.

Ağır vasıta sektöründe dünya markası olan firmamız, müşterilerinin güven ile kullandığı bijon ve somun parçalarını üretmektedir.

Her bir ürün çeşidi altında binlerce ölçü ve şekil farkıyla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Firmamız 9001, 14001, 18001, 27001 ve IATF 16949 standartlarını içeren entegre yönetim sistemiyle kalite standartlarını, kaliteli üretim anlayışıyla tüm süreçlerinde uygulamaktadır. Ürün geliştirme ve ar-ge çalışmalarını yüksek teknolojiye sahip laboratuvarlarında gerçekleştirmektedir.

Sürekli gelişim ve iyileştirme ilkeleri doğrultusunda son teknoloji makina parkurları, 100 den fazla çalışanı, esnek üretim hatlarıyla müşteri isteklerine uygun ve tam zamanında iç piyasa ve ihracatta 5 kıtada ve 36 ‘dan fazla ülkeye hizmet vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Her yıl katalog, uluslararası fuar organizasyonu, bire bir ziyaret ve fabrika turlarıyla son teknoloji donanımı ve inovatif yaklaşımıyla BŞL BİJON sosyal sorumluluktan çevre bilincine insanı merkezde tutmaktadır.

Kuruluşundan bugüne olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da BŞL BİJON köklü kurumsal kimliği ile yenilikçi, kaliteden ödün vermeyen, çevreci, çalışan dostu, bilgiye önem veren koruyan ve paylaşımcı yapısıyla faaliyetini sürdürecektir.