MÜSİAD AKSARAY ŞUBESİ BŞL BİJON FABRİKA ZİYARETİ

Aksaray ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacak son teknoloji makine, ekipman ve yenilenen yüzü ile yatırımlarına devam eden BŞL BİJON firması Yönetim Kurulu Başkanı üyemiz Mehmet Ali Unat’ı iş yerinde ziyaret ettik.
BŞL BİJON
1979 yılında Aksaray'da kurulan BŞL BİJON 7000 metrekaresi kapalı alan olmak üzere toplamda 20.000 m2 üzerinde en ileri teknoloji kullanılarak sürekli yenilenen makine parkı ve uzman kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.
Üretim hattında 1500 adet ‘in üzerinde farklı bijon ve somun çeşitlerine sahip olup müşterilerinin özel istekleri doğrultusunda da imalat yapmaktadır.
BŞL BİJON
• 1997 yılında İSO 9002
• 2001 yılında QS 9000
• 2006 yılında İSO 14001
• 2020 yılında İATF 16949 kalite sertifikalarını almıştır.
Dünya çapında 36 ülkeye ihracat yapan BŞL BİJON uluslararası pazarda tercih edilen ve aranan bir marka olup en yüksek pazar payı ile Türkiye piyasasında lider konumdadır.
Birlikte çalıştığı OEM firmalarından sadece en yüksek kalite onayını (A) almakla kalmayarak sık sık en başarılı orijinal ekipman tedarikçileri arasında yer almaktadır.
Ziyaretimiz esnasında göstermiş oldukları nazik ev sahipliklerinden dolayı BŞL BİJON Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Unat'a, Fabrika Genel Müdür Çağatay Alkan'a ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, işlerinde bereket, çalışmalarında kolaylıklar dileriz.